Hakkımızda

ÖZBOYACI İNŞAAT

“Özboyacı Altın” olarak 30 yılı aşkın süre önce çıktığımız bu yolda müşterilerimize hissettirdiğimiz güven ve sunduğumuz kaliteli hizmeti, şimdi “Özboyacı İnşaat” firmamızda sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“Özboyacı İnşaat” olarak; yüksek kalite ve standartlarda tasarlanmış projelerimizi hayata geçirmek ve sizlerin hizmetine sunmak bizleri gururlandırıyor.

Sizin güven ve konforunuzun bizi mutlu edeceğini bildiğimiz için kaliteli hizmet ve ürün politikamızdan hiçbir şekilde taviz vermeyeceğimizi siz değerli müşterilerimizin bilmesini isteriz.

 

İNOVYA YAPI

İnovya Yapı İnşaat Şirketi, ortaklarının geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarından faydalanarak, ülkemizin inşaat sektöründeki konut yapılarındaki eksiklerini tamamlayabilmek, kalite ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek amacıyla kurulmuş genç bir inşaat firmasıdır. Önceki yıllarda tamamladığımız taahhütlerimizden edindiğimiz tecrübeleri, günümüz modern mimarisinin bizlere sunduğu imkanlarla birleştirerek, kalıcı ve kaliteli eserler vermek niyetindeyiz.

2012 yılında kurulan, tecrübeli ve dinamik bir inşaat firması olarak istekleriniz doğrultusunda şekillenecek projelerde, birlikte çalışmak arzusundayız.
Saygılarımızla…